Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
제품 번호:
104MKP275K
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.1UF 10% 310VAC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.513
$0.513
10
$0.36195
$3.6195
50
$0.2736
$13.68
100
$0.238355
$23.8355
500
$0.176548
$88.274
1000
$0.150062
$150.062
2500
$0.141236
$353.09
5000
$0.132411
$662.055
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.445" (11.30mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | MKP |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 310V |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |