Weidmüller
제품 번호:
1058880000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX S STEEL 4.72"L X 14.96"W
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Area (L x W) | 70.7in² (456cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Stainless Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 14.961" L x 4.724" W (380.00mm x 120.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 11 lbs (5 kg) |
| Ratings | IP66 |
| Thickness | 0.059" (1.50mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | Klippon® STB |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Weidmüller |
| Container Type | Box |
| Features | Mounting Flange, Sealed, Wall Mount |
| Height | 6.299" (160.00mm) |
| Package | Bulk |