Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
제품 번호:
105MPW400K
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 1UF 10% 400VDC AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.116
$3.116
10
$2.52225
$25.2225
50
$2.20153
$110.0765
100
$1.926315
$192.6315
500
$1.467655
$733.8275
1000
$1.284191
$1284.191
2500
$1.238325
$3095.8125
5000
$1.192468
$5962.34
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.689" Dia x 1.339" L (17.50mm x 34.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 177 mOhms |
| Series | MPW |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 220V |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |