/ Circuit Breakers / 106-M2-P10-4.5A
minImg
106-M2-P10-4.5A
E-T-A
제품 번호:
106-M2-P10-4.5A
제조업체:
E-T-A
설명:
CIR BRKR THRM 4.5A 250VAC 48VDC
사용자 가이드
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CE, CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 4.5A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 106
Voltage Rating - DC 48 V
Voltage Rating - AC 240 V