Weidmüller
제품 번호:
1069570000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 5MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.845
$4.845
10
$3.6936
$36.936
25
$3.45952
$86.488
50
$3.07534
$153.767
100
$3.00846
$300.846
250
$2.774456
$693.614
500
$2.507031
$1253.5155
1000
$2.222896
$2222.896
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation Height | 0.803" (20.40mm) |
| Contact Tail Length | 0.165" (4.19mm) |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Header Orientation | 90°, Right Angle, Vertical |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 9 A |
| Screw Size | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Weidmüller |
| Plug Wire Entry | - |
| Features | - |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Voltage - IEC | 400 V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |
| Operating Temperature | -50°C ~ 120°C |
| Positions Per Level | 4 |
| Number of Positions | 4 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | Solder |
| Color | Black |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - IEC | - |
| Series | CH20M |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Package | Bulk |