Tensility International Corp
제품 번호:
11-00128
패키지:
-
배치:
-
설명:
CORD 14AWG NEMA5-15P - C13 9.84'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.5825
$14.5825
10
$12.92855
$129.2855
25
$12.4317
$310.7925
50
$11.93428
$596.714
100
$11.271275
$1127.1275
250
$10.27672
$2569.18
500
$9.613715
$4806.8575
1000
$8.81809
$8818.09
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Series | - |
| Length | 9.84' (3.00m) |
| Approved Countries | United States |
| Mfr | Tensility International Corp |
| Approval Agency Marking | UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |