Mill-Max Manufacturing Corp.
제품 번호:
110-43-314-41-801000
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.2155
$5.2155
10
$4.7329
$47.329
25
$4.48286
$112.0715
50
$4.37855
$218.9275
100
$4.170025
$417.0025
250
$3.648722
$912.1805
500
$3.544488
$1772.244
1000
$3.023242
$3023.242
2500
$2.814736
$7036.84
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Contact Material - Post | Brass Alloy |
| Housing Material | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Current Rating (Amps) | 3 A |
| Contact Finish Thickness - Mating | 30.0µin (0.76µm) |
| Termination | Solder |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 14 (2 x 7) |
| Contact Finish Thickness - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Series | 110 |
| Type | DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing |
| Contact Finish - Post | Tin |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Features | Open Frame, Decoupling Capacitor |
| Contact Material - Mating | Beryllium Copper |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Termination Post Length | 0.125" (3.18mm) |
| Contact Resistance | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 110-43 |