Steinel America
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$150.5845
$150.5845
5
$145.7243
$728.6215
10
$140.86695
$1408.6695
25
$136.08788
$3402.197
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tool Type | Heat Gun Kit |
| Air Flow | 4.0 CFM, 7.0 CFM, 13.0 CFM |
| Color | Black, Gray |
| Nozzle Opening | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.8 lbs (816.5 g) |
| Includes | Heat Gun, Case |
| Series | - |
| Power - Rated | - |
| For Use With/Related Products | Heat Gun |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Voltage | 120V |
| Mfr | Steinel America |
| Approval Agency Marking | - |
| Compatible Tools | HL1820S |
| Temperature Range | 120°F ~ 1100°F (49°C ~ 593°C) |
| Features | - |
| Accessory Type | - |
| Package | Case |