Steinel America
제품 번호:
110086091
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MOBILE HEAT 3 ROOFING KIT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$972.5055
$972.5055
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tool Type | Heat Gun Kit |
| Air Flow | 7.0 CFM |
| Color | Black |
| Nozzle Opening | - |
| Product Status | Obsolete |
| Includes | Battery, Case, Charger, Heat Gun |
| Series | - |
| Power - Rated | 600W |
| For Use With/Related Products | - |
| Approved Countries | - |
| Voltage | 18V |
| Mfr | Steinel America |
| Approval Agency Marking | - |
| Compatible Tools | - |
| Temperature Range | 570°F ~ 930°F (299°C ~ 499°C) |
| Features | - |
| Accessory Type | - |
| Package | Case |