RAFI USA
제품 번호:
1.11.071.001/0440
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED PANEL IND 24V IP66/IP67/IP69
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$74.3755
$74.3755
10
$69.5723
$695.723
100
$63.75374
$6375.374
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP66, IP67, IP69 |
| Termination Style | - |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 1.20" (30.50mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | - |
| Ratings | DC |
| Series | RAMO I |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | RAFI USA |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 25mA |
| Base Product Number | 1.11.071.001 |
| Lens Size | 34.50mm Dia |