/ Ceramic Capacitors / 111121K00910GQTAF9LM
minImg
111121K00910GQTAF9LM
Knowles Syfer
제품 번호:
111121K00910GQTAF9LM
제조업체:
Knowles Syfer
설명:
CAP CER 91PF 1KV C0G/NP0 1111
재고 : 657
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Thickness (Max) 0.070" (1.78mm)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 91 pF