Weidmüller
제품 번호:
1122890000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.7645
$21.7645
10
$20.67295
$206.7295
25
$19.5852
$489.63
50
$18.49726
$924.863
100
$17.40913
$1740.913
250
$16.321076
$4080.269
500
$15.233022
$7616.511
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 60°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 250VDC - Max |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Contact Rating (Current) | 6 A |
| Coil Current | 11.7 mA |
| Coil Resistance | 2.05 kOhms |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | TERMSERIES |
| Operate Time | 6 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Coil Voltage | 24VAC/DC |
| Mfr | Weidmüller |
| Must Operate Voltage | - |
| Release Time | 40 ms |
| Features | Lighted Indicator, Socket Included |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |