RAF Electronic Hardware
제품 번호:
1123-8-AL
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
ROUND SPACER ALUMINUM 3/16"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5415
$0.5415
5
$0.4655
$2.3275
10
$0.38855
$3.8855
25
$0.36518
$9.1295
50
$0.34979
$17.4895
100
$0.31084
$31.084
250
$0.295336
$73.834
500
$0.279794
$139.897
1000
$0.264242
$264.242
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Diameter - Inside | 0.166" (4.22mm) |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | 1123 |