Amphenol RF
제품 번호:
112639
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BNC RCPT STR 50 OHM SOLDER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.386
$9.386
10
$8.44645
$84.4645
25
$7.95644
$198.911
50
$7.75257
$387.6285
100
$7.54851
$754.851
250
$6.73246
$1683.115
500
$6.324416
$3162.208
1000
$5.589971
$5589.971
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Phosphor Bronze |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 500 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Amphenol RF |
| Features | Extended Insulation |
| Operating Temperature | - |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Flange |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | BNC |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 1126 |