APM Hexseal
제품 번호:
1132/17 M5-5 2202
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TOGGLE HALF BOOT BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.2965
$3.2965
10
$3.2129
$32.129
25
$3.16958
$79.2395
50
$3.12607
$156.3035
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -62°C ~ 204°C |
| Actuator Diameter | 0.180" (4.57mm) |
| Ingress Protection | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Black |
| Material | Silicone Rubber |
| Thread Size | M5x0.5 |
| Size / Dimension | 0.225" (5.70mm) Height |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Front of Panel |
| Series | - |
| Type | Toggle, Half Boot |
| For Use With/Related Products | Multiple Series |
| Mfr | APM Hexseal |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1132 |