RAFI USA
제품 번호:
1.15.106.501/1300
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSH 1NO 1NC 500MA 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$22.6575
$22.6575
10
$20.57985
$205.7985
25
$19.6555
$491.3875
50
$18.61487
$930.7435
100
$17.921085
$1792.1085
250
$16.764878
$4191.2195
500
$14.309375
$7154.6875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Red |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP40 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 9.10mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 500mA (AC/DC) |
| Circuit | DPST-NO/NC |
| Mechanical Life | 200,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 2 VDC |
| Series | - |
| Type | Standard, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Switch Function | On-Mom, Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 24 V |
| Electrical Life | 200,000 Cycles |
| Mfr | RAFI USA |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1.15106 |
| Color - Actuator/Cap | Clear (Red Filter/Diffuser) |