RAFI USA
제품 번호:
1.15.108.052/0000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSH 4PST 4A 250V
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP40 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Rectangular, Button |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 4A (AC), 200mA (DC) |
| Circuit | 4PST-2NO/2NC |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | LUMOTAST 75 |
| Type | Standard, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 230 V |
| Switch Function | On-Mom, Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | RAFI USA |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1.15108 |
| Color - Actuator/Cap | - |