Mill-Max Manufacturing Corp.
제품 번호:
117-93-428-41-005000
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.8805
$5.8805
10
$5.3428
$53.428
25
$5.06046
$126.5115
50
$4.94266
$247.133
100
$4.707345
$470.7345
250
$4.118896
$1029.724
500
$4.00121
$2000.605
1000
$3.412799
$3412.799
2500
$3.177427
$7943.5675
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Contact Material - Post | Brass Alloy |
| Housing Material | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Current Rating (Amps) | 3 A |
| Contact Finish Thickness - Mating | 30.0µin (0.76µm) |
| Termination | Solder |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 28 (2 x 14) |
| Contact Finish Thickness - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Pitch - Post | 0.070" (1.78mm) |
| Series | 117 |
| Type | DIP, 0.4" (10.16mm) Row Spacing |
| Contact Finish - Post | Tin-Lead |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Features | Open Frame |
| Contact Material - Mating | Beryllium Copper |
| Pitch - Mating | 0.070" (1.78mm) |
| Termination Post Length | 0.125" (3.18mm) |
| Contact Resistance | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 117-93 |