12-900-LPI
Signal Transformer
제품 번호:
12-900-LPI
제조업체:
Signal Transformer
설명:
PWR XFMR SEMI-TORO 12VA TH
사용자 가이드
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Secondary Winding(s) Dual
Height - Seated (Max) 26.60mm
Voltage - Isolation 4000Vrms
Voltage - Primary 115V, 230V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 66.80mm L x 55.60mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 1.8A, Series 900mA
Weight 0.75 lb (340.19 g)
Primary Winding(s) Dual
Series LPI
Type Semi-Toroidal
Power - Max 12VA
Mfr Signal Transformer
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 6.3V, Series 12.6V