1202-SSA-0016-0005
TE Kemtron
제품 번호:
1202-SSA-0016-0005
제조업체:
TE Kemtron
설명:
SSA TUBE 1.6MM OD X 0.5MM ID X 1
재고 : 40
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 160°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Round
Plating - Thickness -
Material Silicone Silver Aluminium
Product Status Active
Series 1202 - ECE Extruded Tube
Type Gasket
Length 32.81' (10.00m)
Shelf Life Start -
Mfr TE Kemtron
Plating Silver
Height 0.063" (1.60mm)
Shelf Life -
Package Bag
Attachment Method -
Width 0.063" (1.60mm)