1210CC103KATBE
KYOCERA AVX
제품 번호:
1210CC103KATBE
제조업체:
KYOCERA AVX
설명:
CAP CER 10000PF 630V X7R 1210
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10000 pF