Wakefield-Vette
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$141.607
$141.607
10
$132.7568
$1327.568
25
$123.90584
$3097.646
50
$119.48074
$5974.037
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 2.800" (71.12mm) |
| Series | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Unfinished |
| Shelf Life | - |
| Package | Box |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 7.550" (191.77mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | Power Modules |