Wakefield-Vette
제품 번호:
125385
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
5WX12" EXTRUSION 16936 XX7330
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.113
$27.113
10
$25.5151
$255.151
25
$23.92024
$598.006
50
$22.32557
$1116.2785
100
$21.52833
$2152.833
250
$20.33228
$5083.07
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 2.500" (63.50mm) |
| Series | - |
| Type | Board Level, Extrusion |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.43°C/W |
| Material Finish | - |
| Package | Box |
| Attachment Method | Bolt On |
| Width | 5.000" (127.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | Power Modules |