Cinch Connectivity Solutions Johnson
제품 번호:
127-1701-801
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SMP RCPT STR 50OHM EDGE MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.9865
$12.9865
10
$11.5064
$115.064
25
$11.06408
$276.602
50
$10.62176
$531.088
100
$10.03162
$1003.162
250
$9.146448
$2286.612
500
$8.556346
$4278.173
1000
$7.848235
$7848.235
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Receptacle, Male Pin |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Features | Limited Detent |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Board Edge, Cutout; Surface Mount |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Beryllium Copper |
| Connector Style | SMP |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | 127-1701 |