Wakefield-Vette
제품 번호:
127752
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
2.25" WIDE X 36" FLATBACK HEATSI
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$29.3645
$29.3645
10
$27.6336
$276.336
25
$25.9065
$647.6625
50
$24.1794
$1208.97
100
$23.31585
$2331.585
250
$22.020544
$5505.136
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.250" (31.75mm) |
| Series | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 36.000" (914.40mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.95°C/W |
| Material Finish | - |
| Package | Box |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 2.250" (57.15mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | - |