Wakefield-Vette
제품 번호:
127759
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
5.53" X 36" FLATBACK HEATSINK 19
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$45.9705
$45.9705
10
$43.26205
$432.6205
25
$40.55816
$1013.954
50
$37.85427
$1892.7135
100
$36.50223
$3650.223
250
$34.47436
$8618.59
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.325" (8.26mm) |
| Series | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 36.000" (914.40mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.71°C/W |
| Material Finish | - |
| Package | Box |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 5.530" (140.46mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | - |