Ledex Dormeyer Saia, a Division of Johnson Electric
제품 번호:
129450-029
패키지:
-
배치:
-
설명:
LOW PROFILE SOLENOID - 5SF 24 VD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Diameter - Shaft | 0.250" (6.35mm) |
| Bushing Thread | - |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 1.875" Dia x 0.880" L (47.63mm x 22.35mm) |
| Product Status | Active |
| DC Resistance (DCR) | 30.5Ohm |
| Shaft Detail | Round |
| Series | - |
| Power (Watts) | 21 W |
| Type | Closed Frame (Pull), Tubular |
| Technology | Electromechanical |
| Mfr | Ledex Dormeyer Saia, a Division of Johnson Electric |
| Duty Cycle | Continuous |
| Stroke Length | 0.140" (3.56mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 129450 |