Cinch Connectivity Solutions Johnson
제품 번호:
131-1701-371
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SMB JACK R/A 50 OHM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.1345
$7.1345
10
$6.4543
$64.543
25
$6.09748
$152.437
50
$5.9489
$297.445
100
$5.651455
$565.1455
250
$5.056584
$1264.146
500
$4.75912
$2379.56
1000
$4.16423
$4164.23
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Zinc |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 131-1701 |