TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
132005-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RING CIRC 10-12AWG M4 CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.1255
$3.1255
10
$2.7873
$27.873
25
$2.77324
$69.331
50
$2.74493
$137.2465
100
$2.474655
$247.4655
250
$2.460424
$615.106
500
$2.275535
$1137.7675
1000
$2.03376
$2033.76
2500
$1.877314
$4693.285
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.374" (9.50mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Nickel |
| Termination | Crimp, Flag |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Stud/Tab Size | M4 Stud |
| Thickness | 0.039" (0.99mm) |
| Series | Solistrand |
| Length - Overall | 0.705" (17.91mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Copper |
| Features | - |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 132005 |