Amphenol RF
제품 번호:
132173
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SMA PLUG R/A 50 OHM SOLDER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.507
$10.507
10
$9.45725
$94.5725
25
$8.90872
$222.718
50
$8.68034
$434.017
100
$8.45177
$845.177
250
$7.538098
$1884.5245
500
$7.081262
$3540.631
1000
$6.258914
$6258.914
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | Weatherproof |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | 4 pcs - 1 Connector, 1 End Cap, 1 Ferrule, 1 Heat Shrink |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Amphenol RF |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-178, 178A, 178B, 196, 196A, M17/93-RG178 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | 1321 |