TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
1393315-2
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY AUTO SPST-NO 130A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$76.418
$76.418
5
$71.9245
$359.6225
10
$69.6768
$696.768
25
$67.42872
$1685.718
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Coil Power | 3.9W |
| Switching Voltage | 12VDC - Nom |
| Contact Rating (Current) | 130 A |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Coil Resistance | 37 Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | HCR 150 |
| Operate Time | 25 ms |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Release Time | 8 ms |
| Must Operate Voltage | 7.2 VDC |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1393315 |