Phoenix Contact
제품 번호:
1408465
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
INSERT MALE 17POS+1GND CRIMP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Number of Positions | 17+Ground |
| Voltage Rating | 600V |
| Termination Style | Crimp |
| Size | - |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 19.5A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | CK 1.6-ED |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | HEAVYCON® |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Package | Bulk |