E-T-A
제품 번호:
1410-G111-P2F1-S01-4A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CIR BRKR THRM 4A 250VAC 50VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.8435
$16.8435
5
$15.5439
$77.7195
10
$14.2481
$142.481
50
$12.30554
$615.277
100
$10.3626
$1036.26
250
$9.714928
$2428.732
500
$8.743439
$4371.7195
1000
$8.419612
$8419.612
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 1410-G1 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |