Phoenix Contact
제품 번호:
1411187
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE GLAND 3-6.5MM M12 BRASS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.944
$10.944
10
$10.0681
$100.681
50
$9.3024
$465.12
100
$8.864735
$886.4735
250
$8.317478
$2079.3695
500
$7.659622
$3829.811
1000
$7.617024
$7617.024
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.118" (3.00mm) |
| Thread Length | 0.236" (6.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | M12 |
| Product Status | Active |
| Includes | Clamping Insert, EMC Contact Spring, O-Ring, Seal, Strain Relief |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.256" (6.50mm) |
| Series | - |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Package | Bulk |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | G-INSEC |