Hammond Manufacturing
제품 번호:
1411K
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM GRAY 5"L X 2.250"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.749
$12.749
5
$12.0384
$60.192
10
$11.3297
$113.297
25
$10.62176
$265.544
50
$9.91363
$495.6815
100
$9.73655
$973.655
250
$9.559508
$2389.877
500
$9.417882
$4708.941
1000
$9.205443
$9205.443
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 11.3in² (73cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 5.000" L x 2.250" W (127.00mm x 57.15mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.24 lb (108.86 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Design | U Shaped Pieces |
| Series | 1411 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | - |
| Height | 2.260" (57.40mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1411 |