Phoenix Contact
제품 번호:
1412754
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HOOD TOP ENTRY SZB24 M32
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$25.8875
$25.8875
10
$23.8165
$238.165
50
$22.00447
$1100.2235
100
$20.968875
$2096.8875
250
$19.674424
$4918.606
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Size | B24 |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Thread Size | M32 |
| Size / Dimension | 4.724" L x 1.732" W x 2.992" H (120.00mm x 44.00mm x 76.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (2) on Base Bottom |
| Series | HEAVYCON® B |
| Connector Type | Hood |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Housing Color | - |
| Style | Top Entry |
| Features | Salt Water Resistant |
| Package | Bulk |