APEM Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.6905
$5.6905
10
$5.12335
$51.2335
25
$4.86742
$121.6855
50
$4.6626
$233.13
100
$4.50889
$450.889
250
$4.278306
$1069.5765
500
$3.945274
$1972.637
1000
$3.765942
$3765.942
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Square, Button |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 16.50mm x 14.30mm |
| Current Rating (Amps) | 3A (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 1400N |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 12 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1415 |
| Color - Actuator/Cap | Red |