Hammond Manufacturing
제품 번호:
1418N4ALC6
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM NATURAL 20"L X 16"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$696.502
$696.502
5
$684.0627
$3420.3135
10
$671.62625
$6716.2625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 320in² (2065cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 20.000" L x 16.000" W (508.00mm x 406.40mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 16 lbs (7.3 kg) |
| Ratings | IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 4,12,13, UL-508 |
| Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | 1418 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Interior Panels, Mounting Flange |
| Height | 6.000" (152.40mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | 1418 |