Cinch Connectivity Solutions Johnson
제품 번호:
142-0791-821
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SMA JACK STR 50OHM EDGE MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.7815
$18.7815
10
$16.44545
$164.4545
25
$15.73466
$393.3665
50
$15.22736
$761.368
100
$14.71968
$1471.968
250
$13.907582
$3476.8955
500
$13.501514
$6750.757
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Board Edge, End Launch |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder Tab |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | 142-0791 |