Keystone Electronics
제품 번호:
1433
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PIN RCPT .015-.025 SOLDER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.38
$0.38
25
$0.30894
$7.7235
100
$0.252225
$25.2225
250
$0.228608
$57.152
500
$0.216201
$108.1005
1000
$0.180168
$180.168
2500
$0.16473
$411.825
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insertion Force | - |
| Operating Temperature | - |
| Tail Type | No Tail |
| Socket Depth | 0.142" (3.61mm) |
| Pin Hole Diameter | - |
| Tail Diameter | - |
| Accepts Pin Diameter | 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) |
| Contact Finish Thickness | 200.0µin (5.08µm) |
| Contact Finish | Tin-Lead |
| Termination | Solder |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.161" (4.09mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.057" (1.45mm) |
| Flange Diameter | 0.072" (1.83mm) |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | - |
| Accepts Square Pin Size | - |