Hammond Manufacturing
제품 번호:
1444-1783
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CHASSIS ALUM NATURAL 8"L X 17"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$37.62
$37.62
5
$36.5712
$182.856
10
$34.4812
$344.812
25
$33.43658
$835.9145
50
$31.34696
$1567.348
100
$30.30196
$3030.196
250
$28.212188
$7053.047
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 136in² (877cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 17.000" L x 8.000" W (431.80mm x 203.20mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.051" (1.30mm) |
| Design | Open End(s) |
| Series | 1444 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Chassis |
| Features | Hardware not Provided |
| Height | 3.000" (76.20mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1444 |