TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
1445297-4
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT 12P 0.031 GOLD SMD R/A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$30.096
$30.096
10
$26.35015
$263.5015
25
$25.21186
$630.2965
50
$24.39866
$1219.933
100
$23.58546
$2358.546
250
$22.28415
$5571.0375
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation Height | 0.409" (10.40mm) |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 30VAC |
| Contact Finish Thickness - Mating | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | - |
| Contact Type | Female Blade Socket |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Style | Board to Board or Cable |
| Features | Solder Retention |
| Pitch - Mating | 0.031" (0.80mm) |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Applications | - |
| Number of Positions | 12 |
| Termination | Solder |
| Fastening Type | Friction Lock |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Contact Finish Thickness - Post | 100.0µin (2.54µm) |
| Insulation Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Series | AMPMODU Micro |
| Contact Shape | - |
| Row Spacing - Mating | - |
| Insulation Color | Natural |
| Contact Finish - Post | Tin-Lead |
| Contact Length - Post | - |
| Number of Positions Loaded | All |
| Mated Stacking Heights | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 1445297 |