KYOCERA AVX
제품 번호:
145046070630868+
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG 70POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.9
$1.9
10
$1.653
$16.53
25
$1.58308
$39.577
50
$1.54793
$77.3965
100
$1.477535
$147.7535
250
$1.33684
$334.21
500
$1.231295
$615.6475
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 70 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.091" (2.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 5046, Kyocera |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Pick and Place, Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 3mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 145046 |