KYOCERA AVX
제품 번호:
145046100645868+
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG 100POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.458
$3.458
10
$3.13595
$31.3595
25
$2.97046
$74.2615
50
$2.90149
$145.0745
100
$2.76336
$276.336
250
$2.41794
$604.485
500
$2.348856
$1174.428
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.150" (3.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 5046, Kyocera |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Pick and Place, Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 4.5mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 145046 |