Hammond Manufacturing
제품 번호:
1455A802
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM NAT 3.189"L X 2.756"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.481
$9.481
5
$8.9547
$44.7735
10
$8.4284
$84.284
25
$7.90134
$197.5335
50
$7.37466
$368.733
100
$7.24299
$724.299
250
$7.11132
$1777.83
500
$7.005984
$3502.992
1000
$6.847952
$6847.952
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 8.79in² (56.7cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum; Plastic |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 3.189" L x 2.756" W (81.00mm x 70.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Design | End Panel(s) |
| Series | 1455 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides |
| Height | 0.472" (11.99mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1455 |