Hammond Manufacturing
제품 번호:
1455CF1201
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM CLEAR 4.724"L X 2.913"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.1095
$17.1095
5
$16.1044
$80.522
10
$15.0974
$150.974
25
$14.09116
$352.279
50
$13.8396
$691.98
100
$13.587945
$1358.7945
250
$13.38664
$3346.66
500
$13.084692
$6542.346
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 13.7in² (89cm²) |
| Color | Clear |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 4.724" L x 2.913" W (119.99mm x 73.99mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.059" (1.50mm) |
| Design | End Panel(s) |
| Series | 1455F |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | - |
| Height | 0.906" (23.01mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1455 |