Hammond Manufacturing
제품 번호:
1455K1601BK
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM BLACK 6.299"L X 3.071"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.2935
$27.2935
5
$25.6842
$128.421
10
$24.0787
$240.787
25
$22.47358
$561.8395
50
$22.07211
$1103.6055
100
$21.67083
$2167.083
250
$21.34973
$5337.4325
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 19.3in² (125cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 6.299" L x 3.071" W (159.99mm x 78.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Design | End Panel(s) |
| Series | 1455 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides |
| Height | 1.693" (43.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1455 |