Hammond Manufacturing
제품 번호:
1456CE2BKBU
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONSOLE ALUMINUM 4.18"L X 5.77"W
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Area (L x W) | 24.0in² (155cm²) |
| Color | Black, Blue |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 5.770" L x 4.180" W (146.56mm x 106.17mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.081" (2.06mm) |
| Design | Slanted Top |
| Series | 1456 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Console |
| Features | Slope, 15° |
| Height | 2.210" (56.13mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1456 |