Schroff
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$296.856
$296.856
5
$291.555
$1457.775
10
$286.254
$2862.54
25
$282.0132
$7050.33
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 242in² (1561cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 18.543" L x 13.031" W (471.00mm x 331.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.059" (1.50mm) |
| Design | Split Sides and End Panel(s) |
| Series | compacPRO |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Schroff |
| Container Type | Case |
| Features | Vented Panels |
| Height | 5.791" (147.10mm) |
| Package | Box |