Hammond Manufacturing
제품 번호:
1457K1601E
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM NAT 6.666"L X 3.425"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$47.6805
$47.6805
5
$44.7032
$223.516
10
$41.72305
$417.2305
25
$40.97768
$1024.442
50
$40.23288
$2011.644
100
$39.636755
$3963.6755
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 22.8in² (147cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 6.666" L x 3.425" W (169.32mm x 87.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.6 lb (272.16 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Design | End Panel(s) |
| Series | 1457-EMI |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, EMI Shielded, Watertight |
| Height | 1.855" (47.12mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1457 |